Piškvorky

27. ledna 2012 v 4:05 | Jaraby |  Literatura faktu
Jde jen o "blbé" piškvorky,

přesto se dala dohromady skupinka osob, která se rozhodla, že obsadí jakýmkoli způsobem na několik let čelní příčky ligy i Elo tabulky na Geewa i Hry.cz a zároveň budou obtěžovat ostatní hráče. Jeden z nich se stal dokonce adminem, tím pádem má celá parta stejné informace a také jim lépe prochází podvody a urážky.


Piškvorgang

Když jsem přistihl nick babenka21 s programem a zveřejnil tuto informaci, tak se v komentářích do mě hystericky pustil nějakej nick LenkaKvasilova. Vůbec jsem nechápal tu reakci, byl jsem obviňován dokonce já z podvodu, navíc ten nick měl mnohem víc prostoru v komentářích a mě Lucie mazala, když jsem vyvracel lži. Pak mi došlo, že ten nick patří administrátorce Lucii a že je součástí bandy podvodníčků, kterých se zastává.
U babenky šlo jen o konečný screen, do kterého seděla hra proti programu, to mi admini neuznali jako důkaz, tak jsem začal nahrávat hry na video. U podvodu jsem přistihl třeba Luciina kamaráda tat1nko00, dál nick Brammboro, ukkulekulu, CIWR - samozřejmě, že kamaráda nechtěla zablokovat, musel jsem se doprošovat a obvinit ji z nadržování, stálo mě to ban u dvou nicků, aby se ho Lucie vůbec uráčila bloknout.
Piškvorgang si také půjčují nicky nebo hrají spolu nebo si počkají s neznámým nickem na výborné hráče, aby se zbavili konkurence.
Kdo se jim znelíbí, může čekat zastrašování nebo se k vám chovají takhle:
Babenka21 jednou o mně napsala v komentáři: "odmítám s tebou hrát, protože to co jsi mi jednou v noci psal, bylo nechutný a sprostý. Milovat se s tebou po netu opravdu nebudu. Tak nějak ty tvoje nicky poznám na dálku. :D".
Jejich nick Fekirketjener zase napsal veřejně, že prý oplzle naháním děti na netu.

Administrátorka Lucie

Lucie své neoblíbence nechá klidně urážet a kdo zkritizuje její kámoše, má ban. Třeba nechala komentář napadající jednu hráčku zastřelením. Bezdůvodně v komentářích obvinila hráčku z trollování, přestože psala slušně, dokonce se snažila jinému hráči pomoci, jen se zmínila o nicku tat1nko00 a to se trestá. Její reakci na to obvinění smazala taky. Jedna hráčka se loučila s piškvorkama a taky byla smazaná, ale komentáře o hokeji svého kamaráda doradole a jeho druha nechala. Bylo toho spousta. Prostě neobjektivní admin, který si navíc rád vymýšlí.

Geewa

Komu patří či nepatří ten či onen nick se dá poznat třeba podle podobnosti psaní, ale hráči okolo admina Lucie znali i můj nick, se kterým jsem se kdysi dávno přihlásil jen na dvě minuty. Více hráčů má podobné zkušenosti. Dále bylo zveřejněno a ponecháno v Komentářích zhruba mé bydliště. Když jsem žádal vysvětlení od Geewy, tak mi bylo sděleno Janem Palousem a adminem Lucii, světe div se, že si vše vyzrazuji sám, ochrana osobních údajů Geewu moc nezajímá.

V Komentářích se objevily mé klony jarabyEU a aboumary, vytvořené na Geewa. Podle karty jsou starší než mé, a tak jsem byl, světe div se, zablokován za klonování. Informoval jsem Geewu a vrchního administrátora o možném prolomení zabezpečení a reakce byla, že mi bylo zablokováno zase několik nicků na rok.

Vrchní admin Martin

Ze začátku situaci neřešil, já jsem často dostával roční blokace za kritiku adminů. Nakonec po sledování dění na piškvorkách dospěl ke stejnému názoru jako většina hráčů a rázně zakročil: odvolal admina Lucii a piškvorgangu zablokoval drtivou většinu nicků a veřejně je zkritizoval.

K blogu bývalé adminky Lucie

Za to, jak se ta jejich skupina chovala k ostatním, by si zasloužili blokaci na každém novém nicku, který si založí. Oni se ještě diví, proč jsou blokováni.

Jiní její kamarádi na svém blogu úplně nechutným způsobem uráželi adminku Lindu. Lucie naopak píše, že byla admin Linda vulgární. To bylo tak nechutné, že se mi ani nechce opět zveřejnit screeny. Článek o té šikaně jsem tu nějaký čas měl.

Admin Electra mi nic nevyzradila. Lucie na blogu naznačuje opak.

Pochybuju, že carodejka1 neřekla svým kamarádům, že je admin. Tu informaci zveřejnil v komentářích i nějaký hráč z geewy včetně jejího přístupového mailu.


------------------------------------------------
Komentáře /krátká ukázka chování admina Lucie/
------------------------------------------------

Za tento komentář jsem dostal blok:

Reakce Lucie je zajímavá:

---------------------------------

Luciini kamarádi pořád řeší modrou barvu a zpochybňují rozhodnutí admina.

Toto byla má reakce, kterou Lucie dvakrát smazala. Když jsm se ptal mailem proč, tak napsala i adminu Martinovi, že jsem nick ynfolink "okamžitě napadl" na komentář tat1nko00 jsem prý "útočil".

TOPlist
 

43 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama